Toimipisteet ja henkilöstö

Palveluksessanne

Toimipisteemme

Oulu

Käynti- ja postiosoite:
Kirkkokatu 14, 3 krs
90100 OULU

Katso kartalta

Nivala

Käyntiosoite:
Pajatie 5, 3 krs
85500 Nivala

Katso kartalta

Kuopio

Käyntiosoite:
Kauppakatu 28B, 3krs
70110 Kuopio

Katso kartalta

Myynti ja markkinointi

Aleksanteri Pyrrö

Myyntipäällikkö, yksikön vetäjä, pk- ja suuryritykset
+358 40 823 2478
aleksanteri.pyrro@netplaza.fi

Leo Siira

Yritysmyynti, pk-yritykset
+358 45 7872 7779
leo.siira@netplaza.fi

Petri Markkanen

Yritysmyynti, pk-yritykset
+358 40 922 5049
petri.markkanen@netplaza.fi

Juha Kärsämä

Juha Kärsämä

Yritysmyynti, pk-yritykset sekä taloyhtiöt
+358 50 477 0260
juha.karsama@netplaza.fi

Jaakko Hanhimäki

Palvelupäällikkö, pk-yritykset
+358 50 337 9779
jaakko.hanhimaki@netplaza.fi

Jukka Kontula

Myyntijohtaja, yksikön vetäjä, julkishallinto
+358 40 592 4564
jukka.kontula@netplaza.fi

Jukka-Pekka Kivioja

Liiketoimintapäällikkö, alueelliset kuituverkot
jukka-pekka.kivioja@netplaza.fi

Mari Maunu

Markkinoinnin asiantuntija
mari.maunu@netplaza.fi

Muita yhteyshenkilöitä

Tommi Linna

Toimitusjohtaja
tommi.linna@netplaza.fi

Antti Alasalmi

Liiketoimintayksikön johtaja, yritysten tietoverkkoratkaisut
antti.alasalmi@netplaza.fi

Panu Korva

Tuotantopäällikkö, yritysten tietoverkkoratkaisut
panu.korva@netplaza.fi

Jarno Laitinen

Liiketoimintayksikön johtaja, alueelliset kuituverkkoratkaisut
jarno.laitinen@cinia.fi

Hanne Nivala

Päällikkö, verkon toteutus & Liiketoiminnan ja prosessin kehitys, alueelliset kuituverkkoratkaisut
hanne.nivala@netplaza.fi

Maija Helander

Päällikkö, verkon operointi, alueelliset kuituverkkoratkaisut
maija.helander@netplaza.fi

Jukka-Pekka Laulajainen

Päällikkö, tekniikka- ja järjestelmäkehitys, alueelliset kuituverkkoratkaisut
jukka-pekka.laulajainen@netplaza.fi